| LEZZETLİ SOFRALAR..

| HAKKIMIZDA

Sultanlar Grup, 1945 yılında Sn. Sultan Yıldız tarafından Rize’de kuruldu. Bir süre sonra, oğulları Sn. Selahattin Yıldız ve Sn. Şeref Yıldız’la birlikte, şirketin yönetim merkezini İstanbul’a taşıdı ve Sultanları Hızlı Tüketim Sektörü’ nün Türkiye’deki en önemli satış dağıtım firmalarından biri haline getirdi. 1970’li yıllarda Tibet A.Ş.’ yi ve Kenton Gıda Sanayi A.Ş.’yi şirket bünyesine katarak kuruma sanayici kimliğini de kazandırdı.

Nesilden nesile daha çok büyüyen ve başarı çıtasını yükselten Sultanlar Grup, halen Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şeref Yıldız, Başkan Yardımcıları Sn. Faruk Yıldız ve Sn. Mücahit Yıldız önderliğinde sadece HTS’ nin en önemli lokomotifleri olan Bebek Maması, Gıda, Temizlik, Kozmetik ve Yardımcı ev gereçleri pazarlarında değil, aynı zamanda Dağıtım, Makine, İnşaat ve Plastik sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Böylece Türkiye ekonomisi için yüksek düzeylerde katma değer yaratmaktadır.

İstanbul Kurtköy’de kurulmuş 63000 m2 kapalı alanına sahip Tibet üretim tesislerinde ürettiği, Arı mama, Kenton, Saloon, Camsil, Ernet ve Piknik markaları ile dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır. Arı mama, Kenton, Saloon, Camsil, Ernet ve Piknik gibi güçlü markaların tüketici ile buluşmasında zincirin en önemli bir halkası olan Sultanlar Pazarlama A.Ş. ülke ekonomisine katkı sağlayan %100 yerli sermayeli Sultanlar Grup şirketinin üretim şirketleri olan Kenton Gıda Sanayi A.Ş.(Gıda Ürünleri), Tibet A.Ş (Temizlik Ürünleri), Arı Mama (Bebek Mamaları) firmalarının ürünlerini iç Pazarda dağıtmak ve pazarlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Değerli markalarımızın tüketiciye ulaştırılmasında hizmetin önemini çok iyi bilen Sultanlar Pazarlama A.Ş., 200 kişilik eğitimli ve dinamik satış kadrosu ile dağıtım görevini eksiksiz yerine getirmektedir. Türkiye çapında yaygın bayii ağı sayesinde 81 vilayette her satış noktasına hizmet verme potansiyeline sahip şirketimiz, bunun yanı sıra Ulusal ve çok şubeli Yerel Marketlere direkt hizmet vererek değerli markalarımızı son tüketiciye ulaştırmaktadır.

| İLETİŞİM

| Bizi Bul

Adres: Tibet Üretim Tesisleri Ankara Cad. No:344 34906 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon: +90 216 595 05 00 (pbx)
Fax: +90 216 378 31 21
Email:info@bunsagida.com.tr

| Takip Et

Facebook

Twitter

Google+


Web Tasarım Mizemedia